Blog spolehliverezence.cz

Články a příspěvky o recenzích, marketingu a prodeji v internetovém obchodě

Blog

3 způsoby, jak zvýšit prodej prostřednictvím negativních recenzí

Pozitivní recenze jsou bezpochyby velmi přínosné pro každou firmu. Zvýšení prodeje, zvýšení návštěvnosti webových stránek a získání většího počtu zákazníků je jen několik příkladů mnoha výhod, které mohou přinést pozitivní recenze. Jaký dopad mají negativní recenze na pověst podniku? Majitelé firem se obvykle obávají, že tento typ recenzí může mít nežádoucí účinek, což může vést k riziku ztráty zákazníků a potenciálních zákazníků.

Chci číst dál

Jak se autenticita recenzí stala základem trhu e-commerce

Nelze popřít, že pozitivní recenze jsou pro každou firmu velmi přínosné. Zvýšení prodeje, návštěvnosti online a získání většího počtu zákazníků je jen několik příkladů výhod, jaké mohou přinést pozitivní recenze. Jakou roli však hrají negativní recenze pro pověst vaší firmy?

Chci číst dál

4 největší výhody profesionální správy recenzí

Přemýšleli jste někdy o tom, proč mají například internetové obchody recenze od jiných uživatelů?

Provozujete vlastní internetový obchod, ale vaši zákazníci nemají možnost psát recenze na produkty? Podívejte se na výhody správy recenzí.

Chci číst dál

5 důvodů, proč jsou recenze pro váš e-shop klíčové

 

Prodej vašich online produktů se zastavil a vy nevíte, jak to napravit? Dokonce jste zveřejnili více placených inzerátů, ale nepřinášejí požadované výsledky? Víte, že vaše produkty jsou skvělé, a přesto se neprodávají? Pravděpodobně si myslíte, že už jste vyzkoušeli všechno, a pomalu přemýšlíte o tom, že to necháte být... co kdybychom vám řekli, že existuje ještě něco jiného? Určitý faktor, který má obrovský vliv na růst prodeje produktů v internetových obchodech.

Samozřejmě máme na mysli recenze! Zde je našich 5 hlavních důvodů, které ukazují, jak zásadní jsou recenze pro vaše online podnikání!

Chci číst dál

Autentické recenze: zajistěte úspěch firmy bez doprošování o hodnocení a kupování recenzí

Autentická zpětná vazba má skutečný dopad na úspěch vašeho podnikání. Jak získat recenze eticky a efektivně?

Chci číst dál

Jak mohou recenze snížit náklady na reklamu a CPC

Neustále se měnící prostředí elektronického podnikání je stále více konkurenční, protože marketingové metody se přizpůsobují novým technologiím a inovacím. Vztah mezi firmou a zákazníkem však zůstává jádrem všech marketingových aktivit. Technicky vzdělaný, schopný dohledání všech informací a ochotný poskytnout zpětnou vazbu - to je náčrt moderního spotřebitele, který koneckonců žije v centru všech strategií elektronického podnikání.

Chci číst dál

Jak zobrazit recenze v reklamách Google a zvýšit jejich účinnost

Možná jste si již několikrát všimli, že některé reklamy poutají vaši pozornost více než jiné... Je to způsobeno tzv. sociálním důkazem.

Reklamy, které vedle názvu nebo pod ním zobrazují charakteristické hvězdičky (rozšíření), jsou nejen vizuálně přitažlivější a odlišují se od konkurence. Hodnocení v podobě hvězdiček buduje důvěru klienta ještě před kliknutím na odkaz. Společnost Google tuto skutečnost potvrdila na svém blogu AdWords již před několika lety. Když byla možnost hodnocení zavedena poprvé, ukázalo se, že podle statistik "reklamy s hodnocením prodejce dosahují o 10 % vyšší míry prokliku (CTR) než stejné reklamy bez hodnocení".

Chci číst dál

Jak recenze ovlivňují SEO? Blog Spolehliverecenze.cz

Každý, kdo působí v online prostředí ví, jak důležité jsou aktivity SEO, které ovlivňují vaši pozici ve výsledcích vyhledávání. Algoritmy společnosti Google se neustále mění, a proto je těžší předstihnout konkurenci, tím spíše v dnešní době, kdy většina lidí přesouvá své aktivity na internet a konkurence se neustále zvyšuje. Mnoho lidí se ptá, co může zvýšit pozici ve vyhledávačích? Málokdo bere v úvahu hodnocení ostatních uživatelů, které mají obrovský vliv na umístění webových stránek nebo internetových obchodů v pozicích vyhledávání.

Chci číst dál

Zvyšte důvěru ve své podnikání a odlište se od konkurence.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžete díky Spolehliverecenze.cz zlepšit vaše marketingové a prodejní ukazatele.