Jak funguje Spolehliverecenze.cz

V e-commerce jsou skutečné recenze nenahraditelné

6 000 nezávislých recenzí během týdne? Integrace vašeho e-shopu a Spolehliverecenze.cz to umožňuje! S námi okamžitě zvýšíte důvěryhodnost vaší firmy na Internetu. Podívejte se, jak fungujeme.

Podle průzkumů ti nejmladší e-uživatelé (od 15 do 24 let) dávají najevo, že hlavním zdrojem důvěryhodnosti nově navštíveného e-shopu jsou právě recenze. Zvláště důležité jsou pro ně pak doporučení: přátel, známých, členů rodiny (toto pořadí není náhodné).

Podle průzkumů si více než 40% uživatelů internetu všímá recenzí daného obchodu. A nejen to, považuje je za jeden z klíčových faktorů, který má vliv na důvěryhodnost obchodu a motivaci k nákupu.

Spolehlivé recenze - vše co potřebujete k tomu, abyste vybudovali a posílili důvěru vašeho e-shopu! Shromažďujeme recenze od vašich zákazníků a následně je zpracováváme tak, aby se zobrazovaly na vašem e-shopu, v Google reklamách, omezených výsledcích vyhledávání, na Google vizitce a v Google Mapách!
Tomek Kepa, Spolehliverecenze.cz

Spolehliverecenze.cz pro vás shromáždí pravé a pozitivní recenze, které pocházejí od skutečných kupujících - uživatelů, kteří dokončili transakci. Pomůžeme vám získat Zlatou pečeť eKomi. Radíme, jak využít potenciál doporučení, aby to bylo pro váš byznys výhodné.

Zvyšte důvěryhodnost - propojte e-shop se systémem recenzí Spolehliverecenze.cz!

Propojení internetové stránky s platformou Spolehlivé recenze, která shromažďuje doporučení a je plně automatické. Stačí v administrativním panelu e-shopu vytvořit nový uživatelský účet API a následně službu aktivovat.

Další informace o integracích

Podívejte se, jak snadné to je!

01
Integrace se Spolehliverecenze.cz je prováděna na základě hotového plug-inu.
02
Systém Spolehliverecenze.cz automaticky stahuje data z objednávek a na jejich základě připravuje dotazníky a e-maily, které zasílá vašim zákazníkům.
03
Získané recenze se shromažďují v panelu Spolehliverecenze.cz, a odtud automaticky do vámi určených míst (vaše webová stránka, Facebook, Trip Advisor etc).
04
Recenze o prodejci se automaticky shromažďují na “widgetu prodejce”.
05
Recenze o zboží se shromažďují na kartě produktu.
06
A do Googlu (reklamy na produkt, textové reklamy, organické výsledky).

 

Integrace se Spolehliverecenze.cz je flexibilní, můžete si zvolit rychlé propojení nástrojů s obchodem nebo nastavit pokročilou vyhrazenou implementaci podle vlastních potřeb a nápadů.

Podívejte se na příklad realizace našich zákazníků!

Co získáte díky integraci vašeho obchodu se Spolehliverecenze.cz?

1. Největší efektivita shromažďování recenzí!

S pomocí Spolehliverecenze.cz získáváte každý den desítky a dokonce až stovky reálných a pozitivních recenzí, které vycházejí z ukončených transakcí.

Kolik doporučení jsme schopni vygenerovat za jeden den? Za předpokladu, že žádost o vyplnění dotazníku, který má za cíl ověřit nákupní zkušenost, dostane na e-mail (uvedeného ve formuláři objednávky) 10 000 zákazníků. Ze zkušenosti víme, že počet získaných recenzí je cca 40% z nich. V praxi to znamená asi 4000 nových nezávislých recenzí!

Zde je srovnání, které obsahuje naše zákazníky i konkurenční poskytovatele řešení k získávání recenzí. Všimněte si času spolupráce konkurence s jednotlivými značkami a efektivity Spolehliverecenze.cz ve značně kratším období.

2. Unikátní způsoby získávání recenzí

Shromažďování recenzí pouze a výhradně pomocí e-mailových zpráv nestačí. Spolehliverecenze.cz nabízí až 4 různé způsoby získávání autentických recenzí. V závislosti na potřebách a modelu vašeho byznysu můžete využít všechny nebo zvolit takový způsob, který vám vyhovuje nejvíce:

PopUp upozornění

Zvyšte svou míru odpovědi až o 40% díky integraci pop-up formuláře s vaší stránkou.

SMS zprávy

Nechte vaše zákazníky, aby psali recenze přímo pomocí chytrého telefonu, ať jsou kdekoliv.

E-mailové zprávy

E-mail je osvědčený nástroj na získávání recenzí, díky kterému mohou vaši zákazníci ohodnotit vaši službu.

Prodejní místa

Sbírejte recenze ve svých prodejnách a provozovnách. Potřebujete pouze 30 vteřin, aby zákazník vaši službu ohodnotil.

3. Inovační a funkční dotazníky

Dotazníky jsou společným jmenovatelem všech způsobů shromažďování recenzí. Pokud se uživatel rozhodl podělit se o jeho zkušenosti, je důležité, abyste mu to umožnili a využili k tomu všechny typy recenzí a informace, díky kterým vyvodíte závěry a zlepšíte fungování vaší firmy.

4. Levnější a efektivnější reklamy na Googlu (PLA a textové), díky zlatým hvězdičkám.

Určitě jste si všimli, že od jisté doby Google umožňuje zobrazení „rich snippets” v podobě hvězdičkových rozšíření, známých v SEO nebo placených výsledcích vyhledávání - jak v textových, tak v produktových. V naší zemi je tato technika využívána ještě poměrně malým množstvím e-shopů, nicméně existují branže, kde je to už teď must-have!

Jak to funguje?

Hvězdičky v placených výsledcích vyhledávání přirozeně zvyšuje pozornost vašich zákazníků. Díky tomu si váš obchod zvolí až o 30% více lidí!

5. Více organického provozu (SEO) a efektivnější positioning

Hvězdičky a přirozený obsah vytvořen vašimi zákazníky mají podstatný vliv na positioning. Screeny zaslány jedním zákazníkem Spolehliverecenze.cz, který toto řešení využil v prvním kvartálu 2020, to jasně dokazují. V polovině dubna Google boty zaindexovaly recenze. Navíc byly hvězdičky zobrazeny v organických výsledcích pro většinu podstránek.

6. Personalizované e-mailové šablony pro zákazníky

Ve chvíli, kdy nemáte vlastní mailingový projekt, můžete využít bohatou databázi šablon Spolehliverecenze.cz. Všechny jsou přizpůsobeny mobilním zařízením a tím pádem responzivní - správně se zobrazují jak na počítačích, tak na tabletech i chytrých telefonech.

7. V plném souznění s GDPR

GDPR zcela změnila přístup k ochraně osobních údajů v e-commerce. Největší výhrou jsou zákazníci. Ve chvíli, kdy většina e-shopů k novým podmínkám přistoupilo velice vážně, také v oblasti výběru partnerů a nástrojů, které zaručují naprostou bezpečnost pověřených osobních údajů a procesí i právní soulad. Spolehliverecenze.cz je 100% legální.

A mnoho, mnoho dalšího!

Využívání feedbacku, stránky „thank you page”, podpora v 25 jazycích, možnost moderace…Seznam je dlouhý! Spolehliverecenze.cz je vaše reálná šance na lepší pozici v Google výsledcích a tím pádem větší zisk, redukce nákladů na získávání zákazníků nebo zlepšení fungování obchodu a péče o zákazníka díky eliminaci potenciálních chyb, které děláte a které mají negativní vliv na nákupní chování. Vyzkoušíte to?

Nyní už víte všechno, je to jen na vás!