Opatření přijatá pro ověření recenzí vyplývajících ze spotřebitelské novely

Jako transakční uživatel, který má zkušenost s nákupy v našem servisu, máte možnost zveřejnit recenzi ve škále od 1 do 5 hvězdiček. Celkové hodnocení prodejce je vypočítáváno ze všech ověřených recenzí za posledních 12 měsíců. Každý uživatel má možnost se podělit o vlastní zkušenosti s nákupy pomocí automatické pozvánky ke zveřejnění recenze. Může také zanechat recenzi z vlastní iniciativy po prokázání skutečnosti o nákupu.

V našem servisu jsou zveřejňovány jak pozitivní, tak i negativní recenze, které pocházejí od transakčních objednávek realizovaných skutečnými zákazníky. Tyto recenze jsou akceptovány v souladu s našimi pravidly komunikace, která najdete ZDE.

 

 

Opatření přijatá k ověření recenzí

V našem servisu jsme spustili systém pro shromažďování transakčních a ověřených recenzí. Můžeme tak zaručit, že každá recenze a hodnocení pochází výhradně od reálných kupujících – takových, kteří si zakoupili vaše zboží nebo využili vašich služeb.

Jakým způsobem zaručujeme transakčnost recenzí?

E-mailové zprávy s žádostí o zveřejnění recenze jsou zasílány výhradně na adresy, které byly uvedeny v průběhu nákupu nebo během využívání služby.

Záleží nám na ochraně kupujících, proto každý transakční zákazník získá žádost o zveřejnění recenze v podobě individuálního a jednorázového odkazu, který se vztahuje k dané objednávce a objednanému produktu nebo službě.
Jako služba, která využívá automatické systémy pro shromažďování recenzí, využíváme také pop-up, který je zobrazován na konci nákupního procesu.

V každém případě jsou recenze shromažďovány důvěryhodným způsobem, který je pro kupujícího bezpečný.

Další informace

Recenze a hodnocení prezentované pomocí widgetů Spolehliverecenze.cz zaručují kupujícím transparentnost a spolehlivost.

V případě importovaných recenzí jsme jako služba zavázáni ověřit jejich pravost a transakčnost, a také fakt, zda recenze prezentují pravdivý stav z hlediska průměrného hodnocení.

Získejte více informací o spotřebitelské novele a službě shromažďování recenzí